MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Боротьба З Волоссям навколо Сосків (Волоски біля сосків у дівчини)
Боротьба З Волоссям навколо Сосків
OlenochkaДата: Понеділок, 12.02.2018, 23:50 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Вам напевне цікаво чи мати  " Волосся Навколо Сосків. Це Нормально?"?  Я буду лаконічна і скажу, що це нормально мати волосся на сосках і навколо них. Такі вже ми тварини - люди)

Вищипування може бути самим простим варіантом.



Віск



Обрізати



Лазерна депіляція



Залишити все як є



Ось, що кажуть хлопці з цього приводу:


У дівчини не повинні бути волохаті груди. Я розумію, що реалії життя підказують, що буває пару волосинок. Але якщо в дівчини все в порядку у неї не повинно бути ні вусів, ні навколо сосків, навіть на ногах. І якщо ти плануєш стосунки, реально оцінюй, що по-перше дівчина загнала до такої стадії, що є волосся (і вона навряд чи змінить свій спосіб життя для цього в майбутньому) + вона не стежить за собою, не видаляючи волосся.
Прикріплення: 8662003.jpg (8.2 Kb) · 9262245.jpg (21.2 Kb) · 4848780.jpg (23.1 Kb) · 2488304.jpg (38.8 Kb) · 2831889.jpg (30.8 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 07.11.2018, 22:42 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4515
Мій хлопець скаржився, що йому постійно, траплялися баби з волохатими сосками. І шалено радий, що я не така .Знав би він як ретельно я їх вискубую.
 
Поради для Підлітків » Форум » Тіло та здоров'я » Ваше тіло » Боротьба З Волоссям навколо Сосків (Волоски біля сосків у дівчини)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом