MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Мала друга. Майже постійно були разом,ночували один в одного
Мала друга. Майже постійно були разом,ночували один в одного
OlenkaДата: Четвер, 14.04.2016, 11:09 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мала друга. Майже постійно були разом,ночували один в одного, коли ж ні- смс(не в вк ) , дзвінки. Займалися усім разом- спортом, гуляли. Нікого ближчого в мене не було ніколи. Потім ми переспали. Нічого не змінилося.Я думала що то дружній секс. Те саме спілкування + секс(доречі в тому планні приємно вразив). І ось недавно йому написала колишня. Я не звернула уваги,адже як йому так і мені часто писали,але ми якось динамили то все і надалі проводили час разом. Він її запросив гуляти разом з нашими друзями, я норм відреагувала. І ось я, як завжди, після роботи зателефонувала, що іду в центр, він каже ок, тут ще мае вона підійти. Я добровільно, спокійним, позитивним голосом сказала щось типу, тал лад ,що ж я буду вам заважати, поїду додому. В дома Я зрозуміла, що просто віддала людину ,яка мені потрібна комусь іншому, сама штовхнула його до неї. Вже третю годину плачу, і навіть з ким поділитись немае. Я зрозуміла , я справді його кохаю і мені більше ніхто не потрібен.. що робити? анонімно
 
Поради для Підлітків » Форум » Почуття » Симпатія » Мала друга. Майже постійно були разом,ночували один в одного
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом