MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Займались сексом без презерватива і я дізналась, що вагітна.
Займались сексом без презерватива і я дізналась, що вагітна.
OlenkaДата: Четвер, 08.06.2017, 14:32 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Займались сексом без презерватива і я дізналась, що вагітна...5 неділь....але я не хочу з ним жити і народжувати теж. Порадьте якісь
таблетки чи краще до лікаря?

Таблетки не поможуть,до лікаря,зробити аборт не раджу,це в першу чергу гріх,та і дітей ти можеш не мати взагалі.Можуть бути проблеми які
призведуть до вирізання матки після аборту,тоді ти взагалі не будеш
відчувати задоволення під час сексу.Тобі це треба?
А народиш це маленьке щастя і будеш мати раді кого жити,да буде тяжко,но а що в житті дається легко!
Обдумай все і зроби висновки!
Удачі!
 
OlenkaДата: Четвер, 08.06.2017, 14:33 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Ще встигаєш на вакуум, не так нашкодить здоров'ю, як аборт і зроблять все за пів години. Але моральної травми не уникнути. Все життя буде
снитись ненароджена дитина...
 
Поради для Підлітків » Форум » Цнотливість » Контрацепція » Займались сексом без презерватива і я дізналась, що вагітна.
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом