MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Я хочу від нього тільки дружби...
OlenkaДата: Неділя, 15.03.2015, 15:44 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Мій друг запросив мене на побачення вчора. Це було дивно, тому що ніби загнав в пастку я була в глухому куті, і запропонував це перед усіма його друзями які були навколо. Я хотіла сказати ні, але сказала йому, що подумаю про це, тому що я не хотіла робити йому боляче одразу. Він мені подобається, але не як хлопець. Зі мною таке траплялося, і я втратила була хорошого друга із-за всієї цієї драми. Як мені сказати йому "ні", не зашкодившин ашій дружбі?

Ця ситуація дійсно поганюча. Поговоріть з ним наодинці і дайте йому зрозуміти, що ти подумала про це, і ви хочете, залишитися друзями. Якщо він справжній друг то все все зрозумієте. Це дійсно важко мати друзів хлопців, але не змушуй некомфортно почувати себе та відчувати себе винною через його почуття. Це призведе лише до більшої проблеми в майбутньому. Удачі!

Прикріплення: 7756573.gif (874.5 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 08.08.2018, 10:15 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 4517
Є друг, з яким ми періодично спимо. Довго не міг мене звабити і почав, так би мовити, плавно: ласки і оральний секс. У підсумку настільки привчив мене до мінету, що тепер у від'їзді тільки і думаю про те, коли ж знову зможу бути з ним...
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом