MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сказала шо розлюбила. Як повернути дівчину?
Сказала шо розлюбила. Як повернути дівчину?
OlenochkaДата: Неділя, 03.09.2017, 09:19 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 4515
Для початку в такому випадку варто дати час, збільшити дистанцію до максимуму. Це згладжує ті гострі причини, через які вона прийняла рішення. В цей час можна зайнятися собою, тим, що подобається. Можна щось в собі розвивати. Наприклад читати літературу про правила покращення спілкування, або записатись в спорт зал, або знайти нове цікаве хобі. Що це буде залежить від тебе і класно, якщо це підніме твою самооцінку. І потім може бути багато варіантів розвитку ситуації. Наприклад: знайдеться та, яка буде любити тебе і ти покохаєш знову, або якщо ця дівчина не йтиме з голови, можна буде спробувати відновити відносини, розпочавши з уваги, турботи, флірту — повільно і обережно.

Прикріплення: 1251239.jpg (128.1 Kb)
 
knopaДата: Пятниця, 22.09.2017, 12:03 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
я хочу зробити ремонт в будинку ...купити машиун нову. все це для того що коли я матиму сім"ю діти то на українську зарплату не зможу собі цього дозволити, Не хочу когось мучити поруч себе. 
Колись я пересилила себе і пішла від людини, яку я кохала і потребувала понад все на цьому світі. І знаєш, що?) Тепер я маю відносини, в яких мене люблять, цінують і поважають. І я жива, здорова, без людини, яка в свій час для мене була всім.
 
OlenochkaДата: Вівторок, 03.07.2018, 09:25 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 4515
Коли дівчина любить, тобто ти для неї топ самець, у неї і в думках не буде спілкуватися там з кимось, а вже тим паче їздити кудись, дивитися якісь серіали. Жінка любить не розумом, їй непотрібно думати що б зрозуміти чи любить вона чи ні, коли вона починає думати, розбиратися - вона вже не любить. зрада починається в голові, поцілунки і секс з іншим це наслідок зради.
 
Поради для Підлітків » Форум » Відносини » Проблеми у відносинах » Сказала шо розлюбила. Як повернути дівчину?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом