MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Тривалі стосунки - дівчина якась не така.
knopaДата: Неділя, 01.11.2015, 23:25 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 763
Добрий день. Я зустрічаюсь з дівчиною майже 3 роки. Раніше наші стосунки були взаємні і все було добре. Але з цьго літа вони погіршились. І в мене я здогадка чому. В неї є друг дитинства, ну ще тіпа перша любов. І цьго літа він знов признався що її любить. І вона почала з ним часто спілкуватись. то кожного дня по 1 1.5 буває 2 год говоре по телефону. І я замітив що вона щаслива коли говорить з ним. І що мені робити?
(В літом ми посварилися з нею бо цей друг приїжджав у відпуск з армії до дому і відтоді вони почали так спілкуватись. І під час моєї розмови з нею вона сказала що незнає кого любить. Я сказав що вибирай і вона сказала що мене. Але досих пір так спілкується з тим другом.)
 
knopaДата: Неділя, 01.11.2015, 23:25 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 763
У мене дуже схожа проблема друже. (тільки з дівчиною довше зустрічаємося). 

Забий на того друга....якщо вона тобі захоче зрадити то зрадить ти нічого не зміниш. Побачиш що вона зрадила по поведінці до тебе. 

Цікався більше дівчиною та її смаками,дивіться одні фільми,слухайте одну музику,вчіть одну мову. Живи та вдосконалюйся заради себе...не роби культ стосунків.будь щасливий все в твоїй голові. 
Не заморочуйся.стань кращим ніж її друг. Більше ігнори дівчину і не давай вилізати на голову.
 
knopaДата: Середа, 11.11.2015, 18:11 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 763
Як же ти проживеш без емоцій та почуттів? Ти сильно запуталась!!! Відпусти себе ,дай волю почуттям!
Я так не можу!!! Якщо ти скучаєш за мною то поводься як доросла...не пиши що скучаєш у вайбер не пиши в смс.
Просто зустрінься....
 
knopaДата: Середа, 25.11.2015, 09:03 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 763
Але противно заставляти тебе зі мною цілуватись. Це виглядає як якісь прояви вічливостi з твоєї сторони
 
knopaДата: Середа, 25.11.2015, 19:36 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 763
Я просто хочу бути у тебе на першому місці....
Але то не є так, як я хочу!
То означає, що одного бажання мало, для того щоб все було так як я захотів.
Треба іще щось для цього робити
Я неналаджу стосунки так швидко...
Але як наладжувати якщо ми не бачимось не говоримо. Саме з цього приводу ...що вони можуть насолоджуватись твоєю компанією а я ні.
 
OlenkaДата: Середа, 02.12.2015, 00:13 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
дякую...так, наші)
знову даю ту пораду що й колись...залиш її...не дави своїми запитаннями і стараннями...дай їй розслабитися....пусти все на самотьок трішки....коли вона відпочине все буде добре))
 
knopaДата: Пятниця, 04.12.2015, 12:02 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 763
Пора залишити все як є!
Ярина хоче, вибачте за фразу, сісти одною ж на два стільці, і відносин не хоче і хоче на всяк випадок мене тримати???
Від любові має бути добре обом, але тобі не добре від моєї любові...тебе тошнить.

Знаєш у чому моя помилка:
Я стараюся занадто багато бути присутнім у чужому житті, а треба у своєму...
 
knopaДата: Понеділок, 07.12.2015, 16:35 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 763
Мені тебе не вистачає. Не вистачає бажання побути на самоті ,поговорити душевно зрозуміти що з нами відбувається...ми втрачаємо все те наше що було до цього часу.

Поглянь на нас....
Я більше не цікавий тобі як хлопець ти шукаєш тих хто тебе зрозуміє....

Ти не розумієш те що я відчуваю....
У мене в душі велика пустота. Знаєш в чому моя проблема? Я занадто романтичний...
Це не дає тобі відчувати себе вільною.
Ти вже непамятаєш на скільки приємно бути по спражньому закоханим. Може тобі варто пошукати ті минулі відчуття?
Яри,вибач що викликаю наніч бурю...
Вибач мою інфантильність та занепокоїння. Вибач,за те що я тебе люблю...
.
 
knopaДата: Неділя, 13.12.2015, 14:52 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 763
Я не буду писати тобі більше щось ніжне чи скидувати якісь картинки. Це не правильно...і так це листування в один кінець. ))
Я хочу щоб ти була вільна від мене....
 
knopaДата: Понеділок, 28.12.2015, 02:38 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 763
Ти не можеш щиро та до кінця любити!!!. Тому що ти кажеш що любові приходить кінець і все рано чи пізно закінчиться.

Я навчився нічого ні від кого не чекати)). Так само і ти мені нічого не винна. Я від тебе нічого не чекаю....
Я зараз хочу щоб мої стосунки були ще і з елементами дружби і ще якоюсь мірою колеги по спільних справах.
У нас різні бачення любові
....
 
knopaДата: Вівторок, 29.12.2015, 18:23 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 763
У нас різні бачення любові
....
Ти не можеш щиро та до кінця любити!!!. Тому що ти кажеш що любові приходить кінець і все рано чи пізно закінчиться. З цієї причини не можна ...любити.

Я розумію та бачу твою впертість. І мені нічого більше не хочеться робити.

Я навчився нічого ні від кого не чекати)). Так само і ти мені нічого не винна. Я від тебе нічого не чекаю....
Хочу щоб мої стосунки були ще і з елементами дружби і ще якоюсь мірою колеги по спільних справах та вподобаннях.
 
knopaДата: Понеділок, 18.01.2016, 09:01 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 763
З Христею говорив у києві про фото...про те що у нас немає спільних фото...і те що ти там де ми разом ніколи не виставиш . Соромишся чи що...виникає таке враження.
Я не допоможу тобі вирватися з прірви...ти маєш сама зробити свій крок. Ти мене навить не поважаєш і не слухаєш...
Знаєш те що я тут я не для себе повністю...бо я на хліб завжди зароблю. Ти не уявляєш як я тут мучусь...але терплю...((. Я реально не знаю чи мені заплатять...
Ти нещасна...і я не даю тобі ніяких сил щоб жити. Так не має...бути...
Хлопець дівчині має приносити позитив...разом проводити цікаво час. Мати спільні та цікаві теми для розмов. Але я тобі не цікавий...ти мене нічого не питаєш...а як я питаю то ти кажеш що не маєш бажання про те говорити.

Знаєш я думаю:
що тобі напевне подобається хтось інший...
Твій запис на стіні. Хто та людина про яку статус?
Мені неприємно. Ти сумніваєшся у свої любові до мене...чому???
Ти мені скажи любиш ти мене чи ні. Не кажи що це нічого не змінює..для мене змінює.

Ти кажеш що я можу писати тобі бо не хочеш аби я був самотній.
Якщо тільки це то нетреба.
Бо дивне відчуття ...не тримаєш ...але і не хочеш щоб я йшов. Ти вдома і в тебе більше часу але ти навить мені не пишеш ні бажаєш гарного сну.
Чому?
Невже, ти не розумієш що я хочу з тобою зустрічатися. Скільки років чекати? Може зараз саме час?
 
knopaДата: Вівторок, 19.01.2016, 08:35 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 763
Мені хочеться тобі допомагати...підтримувати ..бути поруч.
Хочу тебе слухатися)). Та розуміти з першого слова....
Просто ти мало розповідаєш ...і мені завжди хочеться витягувати слова...занурюватися у твій внутрішній світ..настрій переживання...

У мене всі руки поцарапаеі((( сьогодні палець притисло болить ппц
 
knopaДата: Середа, 20.01.2016, 08:25 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 763
Яри,сонце..
Знаю, багато що не ідеально.
Але ми можемо бути хорошою парою.
Нам добре разом попри все!!!
Я сприймаю тебе, як свою дівчину.
І я хочу бути твоїм сонцем ааа!!!!!! Чому ти мені таке не скажеш хоч колись? Не розпитаєш...що в мене ...я не знаю. Мені от цікаво кожна хвилина -секунда твого життя ..навить якщо в ньому нічого не відбувається.
Чи побачила щось від тоді як я поїхав? Що змінить? (ти писала хочиш побачити щось там...)
Тобі байдуже чи говоримо ми по телефону чи ні?
Знову чимось не задоволений скажеш...а як мені не злитись коли у мене страшена туга за тобою?
Я скучаю...мені тебе мало.

Я прийшов з роботи і лягаю спати(. Надобраніч. =*
 
knopaДата: Субота, 23.01.2016, 19:25 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 763
Я вибив бо так я зможу бути спокійним,менше злитись тебе розумітм,я знатиму що ми ідемо разом будуємо стосунки...ключове слово "разом". Я так зможу тебе цілувати,хотіти,і взагалі не буде припадків то ненависті гніву через тетщо ти не хочеш зустрічатися . то припливи романтики через те що люблю. І так утворюється коливання.
Дякую))) Давай спробуємо. Але зразу попереджаю...довіра на першому місці і відвертість...згода?

Доброго ранку) я ось щойно прийшов з роботи. Була важка зміна.
По ідеї я тут якщо буде добре і втримаюсь буду працювати до кінця візи..20березня.
Ціидва місяці і так сніг тоска що немає чого робити вдома. Телефон я тобі відремонтую...тільки сама не роби бр можуть обманути(поставлять підробку)...
Крім того як отримаю зарплату тобі ще куплю багато чого ти це знаєш)). Ну як не отримаю то не отримаю...головне що не вигнали а так то маю витримати)).

Хочу тобі сказати що я не хочу жити закордоном тут все чуже для мене. І в майбутньому також...
Я вирішив відказатися від карти побиту.

Тому що та що робила мені візу сказала що: У мене дозвіл на роботу на рік...тобто після літа я знову зможу поїхатм на три місяці.

В літі я буду шукати роботу в україні та пробувати себе.

Я пробую...))).
Просто не хочу зараз знімати квартиру у львові і робити щоб залишилось якихось пару грн...прнаймі тут ти мучишся але в кінці місяця ти маєш ...
Тільки якщо ти б зі мною погодилась жити то так. Можна...
 
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом