MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Мій хлопець мастурбує!
Мій хлопець мастурбує!
OlenkaДата: Понеділок, 19.12.2016, 18:18 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Нещодавно я говорила зі своїм хлопцем про мастурбацію. Він зізнався мені, що часто мастурбує, навить після наших зустрічей. Інколи він мастурбував, навіть два рази в день. Це Нормально? Хіба не шкідливо та не призведе якоїсь хвороби?



Мастурбація під час дозрівання у підлітків є звичайним явищем. Близько 84% хлопців та 79% дівчат віком від 13 до 18 років, регулярно мастурбують.

Під впливом статевих гормонів, які виділяються в період статевого дозрівання в великих кількостях, народжується
сильне сексуальне напруження. Мастурбація, допомагає молодим людям, які ще не почали статеве життя і не готові до нього, зняти напругу та досліджувати власну сексуальність без ризику потенційної вагітності або зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Також ті люди, які живуть у відносинах, і після закінчення статевого дозрівання мастурбують.

Про те, скільки б людей не потрапляли в крайність, мастурбація не шкідлива. Проблема може виникнути в тому випадку, коли мастурбація не використовується в якості розрядки сексуальної напруги, але в зрілому віці замінює здорові сексуальні відносини між партнером.Поведінка Твого хлопця не відрізняється від поведінки звичайного підлітка.

Хлопчики частіше мастурбують ніж дівчата через високий рівень чоловічого статевого гормону – тестостерону. Для підлітка хлопця, побачення, обійми і поцілунки з дівчиною, стають сильним стимулом сексуального напруження, яке за допомогою мастурбації зникає. З плином часу рівень тестостерону нормалізується, і поступово опускається, тим самим знижуючи сексуальну напругу, як і схильність до частої мастурбації.
Прикріплення: 7432149.jpg (66.3 Kb)
 
OlenkaДата: Середа, 15.02.2017, 10:15 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Так вийшло, що звик мастурбувати, міцно стискаючи член. І через це знизилася чутливість. тепер від мінету не можу кінчити. і мені подобається спостерігати, коли моя дівчина падає без сил, через годину самовідданої праці. відчуваю себе злим генієм. особливо коли в неї вираз обличчя "за * бав"
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Онанізм » Мій хлопець мастурбує!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом