MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради]
OlenkaДата: Четвер, 13.10.2016, 12:35 | Повідомлення # 1
Повідомлень: 3285
Сором'язливість, може бути найгіршим фактором в "нормальних" ситуаціях. Наприклад під час сексу-це взагалі найгірше. Ви хочете виглядати сексуально і впевнено, але ви також хочете, щоб було комфортно. Іноді ці речі можуть суперечити одне одному. Як можна насправді виглядати сексуально, коли ви відчуваєте що не знаєте як робити все правильно? Це особливо вірно, коли ви робите хлопцю Мінет, це все створює вам додатковий тиск. Очікування настільки ж високі!

Як я можу зробити це краще і сексуальніше?
Дійсно важливо знати, що комфорт має бути вашим пріоритетом номер один. Так що, якщо ви коли-небудь почували себе погано в таких ситуаціях, або було незручно робити Мінет, то ви повинні обов'язково зупинитися. Мінет і секс в цілому, видається дуже складним, але вам стане легше тільки тоді, коли ви навчитеся почувати себе в повному комфорті і відкритою з ним. Ось деякі поради про те, як виглядати сексуальніше, роблячи Мінет або коли займаєшся сексом.



Подивися Йому В Очі
Говори на пошлі теми, та подивися йому в очі.

Груди
Хлопці, дуже люблять бачити груди.



Посмішка
Подражни його, посмішкою та не спіши, їм подобаються загравання з пенісом і яйцями. Повчитися хорошої техніки ніколи не буде зайвим елементом. І практики багато не завадить.


Потрібен Час
Ви не відразу станете "хорошою", але з часом будете вивчати що подобається хлопцю.



Варіації
Використовуйте мову, крутіться, лижіть як льодяник, грайте з м'ячами. Все це додає до великого бажання на мій погляд.



Він кінчив, ти чудова!
Якщо це так, то ви все робили правильно.
Прикріплення: 4328402.jpg (18.6 Kb) · 0099891.jpg (37.8 Kb) · 6940654.jpg (34.0 Kb) · 4933658.jpg (26.9 Kb) · 1499115.jpg (20.6 Kb) · 6076759.jpg (19.4 Kb)
 
OlenkaДата: Четвер, 13.10.2016, 20:35 | Повідомлення # 2
Повідомлень: 3285
Чому дівчата морозяться мінету 

1. Гігієна - "неприємний запах". Це перше і головне. Тому що навіть вмілим дівчатам це не приємно. 
2. Чоловіче блядство - якщо мужик пхав член куди не попадя, брати його в рот зовсім не хочеться. 
3. Неголеність - волохотый член не оч, але з цим можна легко миритися. Але якщо по самий корінець, то краще тільки голений. 
4. Відсутність бажання - якщо немає почуттів (це випадковий секс чи часто для дівчини це не зовсім прийнятно) 
5. Якщо довго не кінчає кілька разів зробить, а потім подумає "та ну його...". 
6. Якщо дуже маленький - (ну це як на мене) дуже дивно смоктати палець... 
І мудрість!!! Розвести на мінет можна навіть дівчину ( ну нормальну),
 
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:41 | Повідомлення # 3
Повідомлень: 3285
Кожна дівчина може все, але далеко не під кожним, і не для кожного.
 
OlenkaДата: Середа, 19.10.2016, 21:43 | Повідомлення # 4
Повідомлень: 3285
Мені інтересно чи всі хлопці миють своє причандалля, чи тільки мив до весілля? А як женився то забув як свою піпіську мити! -Я ж постяв на нього, він чистий!?
 
OlenkaДата: Понеділок, 24.10.2016, 13:08 | Повідомлення # 5
Повідомлень: 3285
Робити коханому мінет це щось
Стаєш перед ним на коліна,розтибаєш ширінку і знімаєш ці набридлі штани.Потім його боксерки,цілуєш його член зволоженими губками...ммм.Ласкаєш головку язичком,тоді береш його у рот,спочатку повільно та ніжно ніжно.Далі все швидше й швидше,при цьому користуєшся і язичком і руками,а найбільше ж вдивляєшся йому у вічі аби побачити чи дійсно він задоволений.Ласкаєш його яєчка,член...
Береш його все глубше,ах смакота
Все таки обожнюю його члена
А найбільше,коли він кінчає у мій ротик,а я все ковтаю...
 
OlenkaДата: Середа, 26.10.2016, 12:55 | Повідомлення # 6
Повідомлень: 3285
Мені 22. Вперше перебуваю в серйозних відносинах з мч. Почала вчитися робити мінет тільки з ним, придумуючи для себе різні завдання і ступеня складності, як у квесті. Спочатку намагалася навчитися робити його якомога довше, потім доводити мінетом до оргазму, потім робити це за короткий термін і т.д. Останній раз я вирішила робити мінет під час перегляду нудного фільму, не відриваючи очей від екрана і не припиняючи. Так захопилася, що не помітила, як хлопець кінчив, продовжуючи. Хлопець почав дивно трястися і хапатися за все підряд, судорожно здригаючись і видаючи дивні звуки, я злякалася за нього, але той велів продовжувати. Я покірно намагалася не помічати дивне і неприродне поведінку партнера. Виявляється, я навчилася продовжувати його оргазм на кілька хвилин. Чергове завдання виконано =)
 
OlenkaДата: Неділя, 30.10.2016, 18:48 | Повідомлення # 7
Повідомлень: 3285
Отже ,сьогодні поговоримо про таку насолоду для хлопців!(я важаю що це низько для дівчини але я можу помилятись )

1. Ніщо так не збуджує чоловіка як облизування уздовж всього пеніса.
2. Коли пеніс опиниться у тебе в роті, починай ритмічно похитувати головою, як би "нанизуючись" на нього. Глибину занурення можна обмежувати язиком, піднявши його до піднебіння.
3. Міцно візьми пеніс в руку, оголивши головку і починай лизати її так, як ніби у тебе в руці морозиво ескімо.(тренеруємось на айсік) Рухи язиком можуть бути найрізноманітнішими, від повільного погладжування до швидких коротких дотиків.
4. Обійми губами оголену голівку пеніса і торкайся до самого кінчика круговими рухами язика. Це найпростіший спосіб швидко довести чоловіка до оргазму.
 
OlenkaДата: Неділя, 06.11.2016, 05:02 | Повідомлення # 8
Повідомлень: 3285
Підсадив свою дівчину на мінет,тепер ходить сама проситься зробити..Люблю її)) Всім взаємних оргазмів biggrin
 
OlenkaДата: Середа, 09.11.2016, 14:26 | Повідомлення # 9
Повідомлень: 3285
Я завжди вважала, що робити мінет - принизливо для самої дівчини. Але тепер в мене є хлопець і я кожного разу просто дочекатись не можу коли зніму з нього труси) Спостерігати як він тащиться - кайф) При одних тільки думках кусаю губи smile Дівчина (незаймана) 18 років
 
OlenkaДата: Субота, 24.12.2016, 23:53 | Повідомлення # 10
Повідомлень: 3285
Я дівчина мені 18 , хлопцеві 19
Я ще целка.
По його словах він також казав мені,що я буду в нього перша,але не вірю трошки.
Ну і вчора він зробив мені приємно чого ж захотів і взаєм 
Так,так вам зара буде смішно я дійсно ніколи не робила ще мінет нікому!
Ну і вчора я незнаю я все добре робила але в нього тільки на половину встав.
До сексу не дойшли,все таки є люди які мішають.
Народ дуже переживаю, тому що я не опитна ніби після всього сказав що любить мене!
Але я незнаю я люблю його боюсь втратити.
Хлопці скажіть вашу думку після такого
ви б залишили свою дівчину чи ні?
Вибачте ,якщо багато написала і якшо не цікаво)
Всім шалееного сексу!
Опоблікуйтеее)
 
OlenkaДата: Четвер, 05.01.2017, 19:04 | Повідомлення # 11
Повідомлень: 3285
Робила мі*ет своєму хлопцеві. Коли він кінчав, він притиснув мою голову, так сказати, до себе і не відпускав. А у мене перекрито дихання його членом і вирватися я не могла. Піднімаю руку, типу як в школі, що б задати питання: "Можна встати?", а він не зрозумів і дав мені "п'ять". Ох вже ці хлопці... 
То я його за попу так вщіпнула,що мало не показалось)
 
OlenkaДата: Неділя, 29.01.2017, 16:58 | Повідомлення # 12
Повідомлень: 3285
Ось всі пишуть про те як ламаються дівчата, не хочуть робити мінет і т.п. А от у мене по іншому "голова болить" у мого хлопця, і іноді він мені видає: "У мене сьогодні шото настрою немає, давай просто фільм подивимося." а якось навіть від мінету відмовився. Так прикро стає, прям іноді нити охота. А саме що прям дратує коли мені не хочеться йому все одно, просто все одно, загинає і еб * . Що за несправедливість?
 
OlenkaДата: Середа, 08.02.2017, 18:07 | Повідомлення # 13
Повідомлень: 3285
Люблю коли перед мінетом проходимо особливий обряд, він повинен сказати "я впевнений, що хочу його, впевнений на сто відсотків, і хочу тільки від тебе", і після цих слів так круто це робити.
 
OlenkaДата: Четвер, 16.02.2017, 19:15 | Повідомлення # 14
Повідомлень: 3285
В черговий раз переконалася, що мінет лікує все! Застудилася недавно, горло боліло жахливо. І коханий запропонував "Наш перевірений спосіб". І знаєте, допомогло! Спасибі коханий, я дуже тебе люблю!
 
OlenkaДата: Вівторок, 21.02.2017, 10:18 | Повідомлення # 15
Повідомлень: 3285
У мене немає хлопця, тому що я не хочу відносин. Але я страшно люблю робити мінет. У мене багато друзів і знайомих хлопців, але, я ж не підійду до одного з них і шепну: "відсмоктати тобі?". І я не знаю як мені виходити з цієї ситуації, а заводити хлопця заради мінета ... Ну хрін його знає ...
 
Поради для Підлітків » Форум » Інтимні питання (SEX) » Секс Поради Від Експерта » Робимо Мінет , Виглядаючи При Цьому Сексуально [Поради] (поради, Мінет, секс)
  • Сторінка 1 з 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом