MENU
Слава Україні! Допомагаємо ЗСУ
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
О да брутальна темкО...
OlenochkaДата: Вівторок, 30.06.2020, 11:31 | Повідомлення # 226
Повідомлень: 4515
Прикріплення: 1649836.jpg (31.2 Kb)
 
OlenochkaДата: Пятниця, 10.07.2020, 20:37 | Повідомлення # 227
Повідомлень: 4515
Секс секс... Світ зійшов з розуму! А я отримую задоволення від морозива. Коли їм цю смакоту аж ноги підкошуються. Такий собі Жоргазм
 
knopaДата: Пятниця, 17.07.2020, 09:47 | Повідомлення # 228
Повідомлень: 763
"Без г...ндона приємніше!". До такого висновку дійшов наш колектив обговорюючи відпустку начальника.
 
knopaДата: Понеділок, 20.07.2020, 09:23 | Повідомлення # 229
Повідомлень: 763
Мужики ноют,мол эта худая,эта толстая,яркий макияж, плоская задница,маленькая грудь,огромные сиськи и тд,а сами,великие ,блять,гурманы, выглядят,как жопа из кустов!!!Так вот,уважаемые,что вообще вы себе возомнили, что из себя представляете вы??!!Если у тебя пресс присутствует, то это не означает, что ты царь и бог,и тебе можно лить хуйню изо своего убогого рта,оскорблять других,мозги сначала накачайте себе!И поймите уже наконец, недомужики, на каждый товар, есть свой покупатель, ебут и толстых, и худых,и косых,и кривых,выбор и вкус индивидуально‐личный у каждого!А если вы думаете, что оскорбив человека,облили грязью, унизили при всех и это типо "вот Я",то головка от хуя ты последняя, грязная и обиженная жизнью,кроме как показать отсутствие мозгов и не уважение к себе, ничего вы этим не показали!!
А теперь, начинайте ваш срач и желчь
 
OlenochkaДата: Неділя, 26.07.2020, 10:18 | Повідомлення # 230
Повідомлень: 4515
Купила коханому на день народження гарний оригінальний подарунок - гель для бриття, дезодорант і житомирські носки, а він образився, так ніби я якусь фігню подарувала. Я розумію шо на мою днюху від подарував мені золоті сережки і подорож на двох в Париж, але то не означає шо я тоже забовязана йому шось таке купувати! Не вгодиш тим хлопам. Ай короче, сил моїх нема більше...
 
knopaДата: Четвер, 30.07.2020, 09:29 | Повідомлення # 231
Повідомлень: 763
Скажіть будь ласка, чи можна зараз виїхати в Італію і знайти там багатого італійця (старий дід теж підійде)? Чи за останні 20 років італійці вже просікли цю хитрість від українок і більше не ведуться?
 
knopaДата: Четвер, 06.08.2020, 09:54 | Повідомлення # 232
Повідомлень: 763
Купила сестрі на день народження вібратор. Поки він лежав в мене я не втрималася в випробувала на собі. Після того як три рази кінчила мені стало шкода його віддавати. Залишила його собі, а їй подарувала їй навушники. Ось така я недобросовісна сестра!
 
knopaДата: Понеділок, 10.08.2020, 10:20 | Повідомлення # 233
Повідомлень: 763
Хороший секс - это такой секс, после которого утром соседи вместо здрасте говорят: — Совсем о*уели!
 
OlenochkaДата: Понеділок, 24.08.2020, 10:00 | Повідомлення # 234
Повідомлень: 4515
Прикріплення: 3164687.jpg (46.3 Kb)
 
OlenochkaДата: Четвер, 01.10.2020, 10:32 | Повідомлення # 235
Повідомлень: 4515
У меня такой ситуэйшн, короче,люблю я одну бабу,долго встречались,разошлись, но чувства не прошли,обзавелись семьями,но чувства не пропали,иногда пересекаемся,то дрожь по телу, а трахаюсь с третьей дамой,так как секс с женой не очень, вот так жизнь, любишь одну,живешь с другой, трахаешься с третьей.
Вот так вот бывает
 
OlenochkaДата: Вівторок, 06.10.2020, 23:45 | Повідомлення # 236
Повідомлень: 4515
А які жарти знаєте ви?
 
OlenochkaДата: Субота, 10.10.2020, 08:40 | Повідомлення # 237
Повідомлень: 4515
Всі жінки, по своїй суті - хтиві самки. Більш ніж впевнений, що 90% жінок хочуть групового сексу. Звичайно багатьом з них складно це признати, або ще більше, втілити це в життя під страхом засудження або не розуміння. Але жінка, створена для ласки та сексу і вона повинна отримувати це. І їй хочеться отримувати все більше і більше. І найголовніше, жінка повинна бути задоволеною, а при груповому сексі, бути задоволеною шанси підвищуються, як мінімум у два рази.
 
OlenochkaДата: Четвер, 22.10.2020, 13:23 | Повідомлення # 238
Повідомлень: 4515
Кожний хлопець, з яким я спілкуюся, мій потенційний статевий партнер. Не можу спілкуватися з тими, з ким я не маю наміру займатися сексом. Іноді я думаю, що навколо стільки людей і я хочу спробувати кожного. Вони всі такі класні, але мораль та суспільні норми не дозволяють мені це зробити... Не хочу, щоб вважали шл@хою. Якщо так подумати, секс майже завжди однаковий і рідко буває щось нове, але я постійно хочу, мені ніколи не буває достатньо. І буває так бридко від себе, але не можу нічого зробити з собою. Дівчина, 22 роки.
 
OlenochkaДата: Понеділок, 02.11.2020, 00:41 | Повідомлення # 239
Повідомлень: 4515
Прикріплення: 9413702.jpg (99.6 Kb)
 
OlenochkaДата: Середа, 23.12.2020, 10:09 | Повідомлення # 240
Повідомлень: 4515
Хлопці дуже дивні істоти. Ходила весь ранок в своїх caмих гарних труcиках, які купила щоб його зваблювати - в нього нуль емоцій. Як тільки я переодягнула їх нa старі, розтягнуті з диркою труси зі Спанч Бобом - почав приставати і трахнулись
 
Поради для Підлітків » Форум » Теревенька » О да брутальна темкО...
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
 
Код безпеки:

Школа • Любов • Відносини • Секс • Тіло • Здоров'я • Життя


Все про дорослішання, менструацію, такі дні, дозрівання,безпечний секс,статеву зрілість та підліткові проблеми

15 запитань про секс Як досягти оргазм Біль при сексі Анальний секс Про поцілунки Позбуваємось синців завагітніти після першого разу Хлопець хоче сексу Як робити мінєт "Люблю" і "кохаю" різниця Про перший секс Займатися сексом